English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Praha, Politických Vězňů 16, Tel.: 606 664 201, e-mail: praha@e-pragma.cz

Olomouc, Hodolanská 32, Tel.: 585 412 484, e-mail: olomouc@e-pragma.cz

Kvalitní služby. Osobní přístup. Stabilní tým konzultantů.

Nabídka práce a služeb personální agentury Pragma je zaměřena na výběr nejvhodněj‘ích kandidátů na volná místa od administrativy, technických nebo obchodních pozic až po nejvy‘‘í management.
19.10.2017

7 rad, jak na pracovní pohovor.


Známe to každý ze své vlastní zkušenosti. Přijde pozvánka na výběrové řízení a jsme plni očekávání. Jak se tedy připravit na pohovor, abyste uspěli? Zde si shrneme 7 základních rad:

1. Přehledný a esteticky příjemný životopis je půlka úspěchu – zdůrazněte v něm body, které jsou pro Vás specifické. 2. Vaše -mailová adresa je Vaše vizitka, proto je vhodné zvolit reprezentativní název. 3.Raději přijďte dříve o hodinu, než pozdě o 10 minut. 4. Pokud se nemůžete dostavit, stojíte v koloně aut nebo už nemáte zájem o spolupráci, co nejdříve informujte personalitu nebo koordinátora. 5. Šaty dělají člověka aneb slušné a čisté oblečení a vzhled je další významná část úspěchu. 6. Promyslete si dopředu odpovědi, na které se Vás na pohovoru mohou zeptat – informace o společnosti, důvody změny zaměstnání či to, co víte o dané pozici. 7. Pokud víte, že budete mít před pohovorem trému, zkuste si s někým zahrát modelovou situaci (tzv. psychodrama) nebo vyzkoušet práci z dechem (autogenní trénink).

 
 
« kompletní seznam novinek

Volná místa

Poslední aktualizace: 4.12.2017

Volná místa - aktuálně celkem 91 pozic

Nejnověj‘í nabídky
V‘echny nabídky »
Back End DeveloperOlomouc or Brno
Data Warehouse DeveloperOlomouc
Front End DeveloperOlomouc or Brno
Junior HR SpecialistOlomouc
Mobile ArchitectOlomouc or Brno
Platform ArchitectOlomouc or Brno
Quality Assurance Analyst Olomouc or Brno
Quality Assurance ManagerOlomouc or Brno
Scrum MasterOlomouc
Senior Back End Developer Olomouc
© 2006-2009 PRAGMA | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search | Realizace NoveStranky.cz