English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Praha, Politických Vězňů 16, Tel.: 606 664 201, e-mail: praha@e-pragma.cz

Olomouc, Hodolanská 32, Tel.: 585 412 484, e-mail: olomouc@e-pragma.cz

Kvalitní služby. Osobní přístup. Stabilní tým konzultantů.

Nabídka práce a služeb personální agentury Pragma je zaměřena na výběr nejvhodněj‘ích kandidátů na volná místa od administrativy, technických nebo obchodních pozic až po nejvy‘‘í management.
18.09.2012

Absolventi na trhu práce


Stejně jako řada průzkumů i naše personální agentura na základě vlastních zkušeností může potvrdit, že pracovních nabídek pro absolventy se nabízí poměrně dost.

U řady profesí je sice jednoznačné, že je jistá pracovní zkušenost nutná a člověk bez praxe nemá šanci uspět, ale naopak je řada pracovních pozic, kde firma absolventa upřednostní a vychová si jej k obrazu svému.

Problém však často vzniká ve vyladění nabídky zaměstnavatelů a představ absolventů zejména v oblasti finanční odměny. Studenti a čerství absolventi jsou sebevědomí a chybí jim pokora a objektivní pohled na své znalosti a schopnosti, částky střílí od boku a často jsou jejich nároky velmi přemrštěné. Podobně mají také zkreslené představy o svém zařazení ve firmách, táhne je marketingový obraz firmy a obvykle tak slyší na velké značky a ostatními nabídkami pohrdají, tím vším si ale uzavírají cestu k získání svých prvních pracovních zkušeností.

 
 
« kompletní seznam novinek

Volná místa

Poslední aktualizace: 18.10.2018

Volná místa - aktuálně celkem 120 pozic

Nejnověj‘í nabídky
V‘echny nabídky »
Zámečník Olomouc
Svářeč CO2Olomouc
Provozní zámečníkokr. Přerov
Topič - obsluha kotelnyokr. Přerov
TECHNOLOG JUNIOR – vhodné pro absolventyBřidličná
Technolog seniorBřidličná
TECHNOLOG POLYGRAFIEBřidličná
Projektový vedoucí – strojařBřidličná
Projektový vedoucí – energetikBřidličná
Vedoucí výrobyZábřeh
© 2006-2009 PRAGMA | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search | Realizace NoveStranky.cz