English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Praha, Politických Vězňů 16, Tel.: 606 664 201, e-mail: praha@e-pragma.cz

Olomouc, Hodolanská 32, Tel.: 585 412 484, e-mail: olomouc@e-pragma.cz

Kvalitní služby. Osobní přístup. Stabilní tým konzultantů.

Nabídka práce a služeb personální agentury Pragma je zaměřena na výběr nejvhodněj‘ích kandidátů na volná místa od administrativy, technických nebo obchodních pozic až po nejvy‘‘í management.
23.04.2011

HEADHUNTING - jistá cesta jak získat vrcholového manažera se skvělými výsledky


Opět se nám potvrdilo, že získat vrcholového manažera do pozice obchodní ředitel je, cestou vlastní inzerce, téměř neřešitelná věc. Na inzeráty se sice ozývají uchazeči ale, popravdě, chtěli by jste do své firmy na tuto pozici někoho, kdo byl z podobné pozice u jiné společnosti uvolněn ?

Je jen málo pravděpodobné, že touto cestou získáte skvělého manažera, obchodníka, který i přes to, že měl výsledky, odešel od prosperující firmy. Toto se stane jen vyjímečně.

Manažeři a obchodníci se skvělými výsledky jsou firmami motivováni, ne-li rozmazlováni a většinou nebrouzdají po nabídkách práce na pracovních portálech.

Chcete-li získat pro svoji společnost vrcholového manažera nebo obchodníka, nechte nás, abychom Vám vytipovali odborníky, kteří mají skvělé výsledky v konkurenčních společnostech a diskrétně je oslovili, případně přesvědčili, aby pracovali pro Vás.

Náš tým Headhunterů měl v roce 2010 úspěšnost 97% a vyhledaní kandidáti stále úspěšně pracují na svých nových pozicích s vynikajícími výsledky.

 
 
« kompletní seznam novinek

Volná místa

Poslední aktualizace: 30.1.2019

Volná místa - aktuálně celkem 127 pozic

Nejnověj‘í nabídky
V‘echny nabídky »
Práce v luxusním hotelu v zahraničí - KyprKypr
Fyzioterapeut - příležitost pro absolventyKojetín nebo Morkovice
Technolog seniorBřidličná
TECHNOLOG POLYGRAFIEBřidličná
Projektový vedoucí – strojařBřidličná
Projektový vedoucí – energetikBřidličná
Zámečník Olomouc
Svářeč CO2Olomouc
DispečerUničov
Programátor ProstějovProstějov
© 2006-2009 PRAGMA | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search | Realizace NoveStranky.cz