English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Praha, Politických Vězňů 16, Tel.: 606 664 201, e-mail: praha@e-pragma.cz

Olomouc, Hodolanská 32, Tel.: 585 412 484, e-mail: olomouc@e-pragma.cz

Kvalitní služby. Osobní přístup. Stabilní tým konzultantů.

Nabídka práce a služeb personální agentury Pragma je zaměřena na výběr nejvhodněj‘ích kandidátů na volná místa od administrativy, technických nebo obchodních pozic až po nejvy‘‘í management.
27.09.2010

Změny ve stavebním spoření.


Čeká nás zdanění stavebního příspěvku ve výši 50%!

Vláda schválila navržené změny ve stavebním spoření. Předpokládá se, že změny také schválí parlament. Stavební spoření za letošní rok čeká padesátiprocentní zdanění státního příspěvku.

Za letošní rok by se snížil státní příspěvek pro smlouvy uzavřené do 31. prosince 2003 na nejvýše 2250 Kč a u novějších smluv na nejvýše 1500 Kč.

Na rok 2011 a další roky (tedy vypláceno nejdříve v dubnu 2012) se plánuje sjednocení příspěvku starších a novějších smluv na jednotný státní příspěvek a to ve výši až 2000 Kč. I přes veškeré změny zůstává stavební spoření stále výhodnější než terminované vklady a spořící účty.

S ohledem na chystané padesátiprocentní zdanění, mohou lidé, kteří vkládají peníze až koncem roku, ještě zvážit kolik letos uloží na stavební spoření. Nesmí ale pozapomenout na to, že musí naspořit aspoň takovou minimální částku, kterou mají stanovenou ve smlouvě. Rušit předčasně smlouvu se opravdu nevyplatí. Majitel stavebního spoření by přišel o veškerý státní příspěvek, který doposud získal.

Jedinou nadějí na změnu zůstává oznámení, že se bude tímto faktem zabývat Ústavní soud, proto není vyloučeno, že nakonec plánované padesátiprocentní zdanění nebude. Pak by platila státní podpora za tento rok v plné výši, a to až 4500 nebo 3000 Kč.

 
 
« kompletní seznam novinek

Volná místa

Poslední aktualizace: 12.5.2019

Volná místa - aktuálně celkem 129 pozic

Nejnověj‘í nabídky
V‘echny nabídky »
Quality Manager OlomoucOlomouc
Technolog Olomouc Olomouc
Obchodně-technický pracovník (ředitel) OlomoucOlomouc
Správce sítě - JuniorPřerov
Administrátor testovacího prostředíProstějov
Lékař - PsychiatrPřerov
Elektromontér
Fyzioterapeut - příležitost pro absolventyKojetín nebo Morkovice
Technik elektro
Svářeč CO2okr. Olomouc (možnost ubytování)
© 2006-2009 PRAGMA | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search | Realizace NoveStranky.cz