English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
29.4.2016
Hledáme pracovníky do Německa a do Norska
Naše agentura získala objednávku na 20 svářečů a zámečníků do Německa a do Norska....více»
 
1.2.2016
Co nám přinese rok 2016 - navyšování platů ?
Již koncem minulého roku se dále prohluboval nedostatek pracovníků na technické výrobní pozice. Toto přináší velké tlaky na navyšování mezd. PRAGMA personální agentura již začala vyjednávat se zaměstn...více»
 
30.11.2015
Hledáme pracovníky do výroby
Naše personální agentura opět hledá pracovníky do výroby za výhodných podmínek....více»
 
30.11.2015
Rozšiřujeme nabídky práce do zahraničí - Německo, Anglie a Švýcarsko
Pro velký zájem o práci v zahraničí naše personální agentura rozšiřuje svoji nabídku zaměstnání i do dalších západních zemí. Podmínkou je alespoň komunikativní znalost Nj nebo Aj....více»
 
archiv novinek»

Jak funguje personální agentura

Kdo jsme?

Jsme personální agentura, zabýváme se zprostředkováním práce a vyhledáváním vhodných kandidátů na pozice středního až nejvyššího managementu a dále na pozice různých specialistů, obchodní a administrativní pozice.

Co pro Vás můžeme udělat?

V okamžiku, kdy pro Vás budeme mít konkrétní pracovní nabídku, oslovíme Vás a sdělíme Vám bližší informace o obsazované pozici. Pokud budete mít zájem zúčastnit se výběrového řízení a postoupíte do užšího kola výběru, doporučíme Vás potenciálnímu zaměstnavateli.

Co pro to musíte udělat Vy?

Zaregistrujte se zde do naší personální databanky.

Je vhodné se zaregistrovat, i když zrovna práci nehledáte. Třeba pro Vás budeme mít lepší nabídku. Registrace je zdarma a stojí Vás jen pár minut času. Aktuální nabídku volných pracovních míst můžete průběžně sledovat na našich internetových stránkách na adrese www.e-pragma.cz.

Zabezpečení osobních údajů

Vaše osobní údaje zaregistrované v personální databance nejsou nikomu a nikam předávány. Nemusíte se tedy obávat, že by někdo bez Vašeho vědomí získal údaje o Vaší osobě nebo se dozvěděl o Vašem záměru změnit zaměstnání.

Pokud byste chtěli být z jakýchkoli důvodů vyřazeni z databáze, Vaši registraci zrušíme a veškerou Vaši dokumentaci Vám vrátíme.

© 2006-2016 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy