English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
27.12.2017
Od nového roku nabízíme 150 nových atraktivních pracovních příležitostí
Naše agentura nabízí od nového roku až 150 nových pracovních příležitostí za atraktivních podmínek....více»
 
19.10.2017
7 rad, jak na pracovní pohovor.
Víte, jak úspěšně zvládnout výběrové řízení? Čtěte více....více»
 
22.5.2017
Stále hledáme pracovníky do výroby a navyšujeme mzdy
Navýšení mzdy dělníků ze 17000 Kč na 21000 Kč za normální pracovní dobu, došlo u všech našich dělníků....více»
 
13.2.2017
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství. Jedná se hlavně o zámečníky, svářeče CO2 a operátory strojů. Již nyní cítíme výrazné tlaky na zvyšování mezd. I pracovníci naší...více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 12. 5. 2019

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Doprava, logistika, nákup

Detailní výpis inzerátu

Pro našeho klienta, známou výrobní společnost se zahraniční účastí, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Strategický nákupčí s NJ

Strategický nákupčí s NJ

verze pro tisk
Ref. číslo:J37017
Pracoviště:okr. Olomouc
Pracovní náplň:* podílí se na strategických činnostech v oblasti nákupu * koordinuje nákupní aktivity s ostatními závody společnosti * rozvíjí vztahy se stávajícími dodavateli a hodnotí je * zodpovídá za bezproblémový náběh výroby u nových dodavatelů * pravidelně sleduje a analyzuje dodavatelský trh s cílem optimalizovat náklady na nákup dané komodity * vyjednává o smluvních podmínkách, tvoří a uzavírá smlouvy s dodavateli, řeší reklamace
Požadujeme:* VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru * min. 3 roky praxe v oblasti nákupu * aktivní znalost německého jazyka, jelikož budete pravidelně komunikovat s německými kolegy + znalost anglického jazyka velkou výhodou * budete cestovat po ČR i do zahraničí, musíte tedy vlastnit ŘP sk. B * výborné vyjednávací schopnosti a komunikační dovednosti, spolu s právním povědomím v oblasti obchodního práva * samozřejmostí je pokročilá znalost MS Office ke zpracování poptávek, vyhodnocení nabídek, přípravě reportů a prezentací * výhodou je znalost SAPu
Nabízíme:* zázemí renomované a trvale rozvíjející se společnosti * samostatnou a zajímavou práci v dynamickém a nadnárodním prostředí * profesní a osobní rozvoj * výraznou podporu v adaptačním procesu * odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program * flexibilní pracovní doba * 5 týdnú dovolené * nabízíme také možnost práce na zkrácený pracovní úvazek * zajímavé firemní benefity * mobil a notebook je samozřejmostí
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2019 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy