English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
27.12.2017
Od nového roku nabízíme 150 nových atraktivních pracovních příležitostí
Naše agentura nabízí od nového roku až 150 nových pracovních příležitostí za atraktivních podmínek....více»
 
19.10.2017
7 rad, jak na pracovní pohovor.
Víte, jak úspěšně zvládnout výběrové řízení? Čtěte více....více»
 
22.5.2017
Stále hledáme pracovníky do výroby a navyšujeme mzdy
Navýšení mzdy dělníků ze 17000 Kč na 21000 Kč za normální pracovní dobu, došlo u všech našich dělníků....více»
 
13.2.2017
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství. Jedná se hlavně o zámečníky, svářeče CO2 a operátory strojů. Již nyní cítíme výrazné tlaky na zvyšování mezd. I pracovníci naší...více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 12. 5. 2019

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Informační technologie (IS, IT, CT)

Detailní výpis inzerátu

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Koordinátor/ka projektů

Koordinátor/ka projektů

verze pro tisk
Ref. číslo:SV/K
Pracoviště:Přerov
Pracovní náplň:Náplň práce: Budeš řídit projekty v oblasti implementace a správy podnikového informačního systému, který je klíčovým produktem naší společnosti. Budeš spojovacím článkem mezi odděleními, která spolupracují na realizaci projektu. Čeká Tě spolupráce s kolegy napříč naší firmou, a také s realizačními týmy našich zákazníků. Konkrétně to znamená: - řídit projekty v oblasti služeb, IT a informačních systémů - ve spolupráci se zákazníky plánovat a organizovat projektové postupy a klíčové procesy - tvořit plány a rozpočty zakázek (znalost MS Project je výhodou, případně naučíme) - být schopen řídit zdroje projektu, přidělovat kapacitu člen týmu do zakázky, operativně řídit lidi v multiprojektovém prostředí - spolupracovat s partnerskými firmami (subdodavateli) na realizaci zakázek - mapovat rizika projektu, navrhovat a realizovat jejich řešení 2 / 2 - spolupracovat s dalšími členy týmu při čtení a kontrole návrhů řešení pro zákazníky - spolupracovat s obchodním týmem na tvorbě nabídky a smlouvy, tvořit projektovou dokumentaci - rozpoznávat a řešit rizika projektu - číst a kontrolovat návrhy řešení pro zákazníky - úzce spolupracovat se svým koučem a pravidelně dávat i přijímat zpětnou vazbu v týmu
Požadujeme:Co očekáváme: - schopnost řídit tým a dovést projekt k úspěšnému předání - kolegu, který je týmový hráč, dobrý koordinátor a formovač týmu - výborné komunikační a prezentační dovednosti - pečlivost, odpovědnost a samostatnost - logické myšlení, proaktivní přístup, schopnost empatie a naslouchání - zkušenosti z oblasti organizování, koordinování a plánování projektů (min. 2 roky) - zkušenosti a znalost firemních procesů (zejména obchodních a výrobních společností) - dobrou znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook), výhodou je znalost MS Project - řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:Co u nás získáš: zajímavou a zodpovědnou práci díky rozmanitosti našich zákazníků zaškolení v oblasti IT a informačních systémů a velký prostor pro získávání nových zkušeností přátelský kolektiv a kolegy, kteří Ti pomohou během zaškolení, při dalším rozvoji profesní rozvoj spoustu benefitů firemní automobil dobré platové podmínky V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2019 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy