English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
13.2.2017
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství. Jedná se hlavně o zámečníky, svářeče CO2 a operátory strojů. Již nyní cítíme výrazné tlaky na zvyšování mezd. I pracovníci naší...více»
 
20.9.2016
Nové pracovní příležitosti u naší personální agentury
Naše personální agentura rozšiřuje nabídku o nové pracovní pozice v Prostějově....více»
 
31.8.2016
Hledáme spolehlivé pracovníky pro strojírenkou výrobu po celé ČR
Počátkem druhého pololetí se naší personílní agentuře otevřelo mnoho nových pozic ve strojírenství. ...více»
 
31.8.2016
Výrazné navýšení platů zaměstnancům naší personání agentury
Podle posledních hodnocení naše personální agentura zaznamenala výrazné navýšení platů zaměstnancům oproti roku 2015....více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 24. 4. 2017

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Informační technologie (IS, IT, CT)

Detailní výpis inzerátu

Toužíte po seberealizaci? Jste analytická osobnost se zkušeností v IT? Máte alespoň základní znalost anglického jazyka? Je Vám blízké prostředí webových aplikací a SQL? Umíte programovat v prostředí MS Visual Studio? Pro našeho klienta, zkušenou společnost v oblasti IT, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Vývojář web aplikací

verze pro tisk
Ref. číslo:J25815
Pracoviště:okr. Přerov
Pracovní náplň:* konzultace a implementace firemních portálů postavených na platformě Microsoft SharePoint * vývoj webových aplikací a jejich integrace na informační systém * konzultace a řešení potřeb zákazníků * instalace a příprava provozního prostředí pro MS SharePoint online a Office 365
Požadujeme:* min. SŠ vzdělání * praxe na pozici konzultanta/analytika/programátora IT nebo správce SharePoint * pasivní/technická znalost AJ * schopnost programování v prostředí MS Visual Studio (.NET, C#, ASPX,...) * znalost práce s MS SharePoint * znalost programování jazyk HTML, znalost javascriptů znalost SQL, instalace a správa MS SQL Server * znalost prostředí SQL * znalost firemních procesů výhodou * znalost integrace produktů MS Office do firemního prostředí * seberealizace, flexibilita, analytické myšlení
Nabízíme:* výborné pracovní podmínky a motivující platové ohodnocení * práci v moderní, procesně orientované IT společnosti * práci v mladém kolektivu * po zapracování možnost pracovat formou home office * možnost odborného růstu v oblasti IT * práce na zajímavých a různorodých projektech
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2017 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy