English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
1.7.2020
PRÁCE V NĚMECKU IHNED!!
Nově nabízíme praocvní pozice v Německu....více»
 
29.5.2020
Všichni opět nabíráme dech
Tak, máme to za sebou? Je vidět, že zdravé a dravé výrobní společnosti se opět zotavují a potřebují nové pracovníky....více»
 
14.4.2020
Nová doba po Coronaviru ?
Všichni jž cítíme, že začíná nová doba, kdy budeme muset žít podle nových pravidel. Zrovna tak i personalistice. Co to však znamená ?...více»
 
28.3.2020
Ochrana osobních údajů
...více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 8. 7. 2020

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Konstrukce, projekce

Detailní výpis inzerátu

Jste zkušený/á konstruktér/ka, domluvíte se německy a pracovní zahraniční cesty jsou pro Vás zajímavým benefitem? Hledáte novou výzvu a rádi byste se uplatnili v zaměstnanecky atraktivní společnosti, která má tradici a jméno, ale i vizi a potenciál? Pro našeho klienta, známou výrobní společnost se zahraniční účastí, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Konstruktér/ka

Senior konstruktér

verze pro tisk
Ref. číslo:J19515
Pracoviště:okres Olomouc
Pracovní náplň:* konstruování výrobních zařízení * spolupráce při konstrukci výrobních nástrojů, jejich celku nebo dílčích částí * tvorba konstrukčních změn na výrobních nástrojích * úzká spolupráce s mateřskou společností v zahraničí * zhodnocení konstrukčních návrhů a jejich případná optimalizace * komunikace s dalšími nástrojárnami
Požadujeme:* VŠ / SŠ technického směru - ideálně strojírenství * 2 roky praxe na obdobné pozici v konstrukci * znalost 3D Cad programu (Catia V5/V6, AutoCad, Inventor, Creo) * komunikativní znalost NJ, znalost AJ výhodou * zkušenosti s aplikací lean údržby - TPM * znalost MKP a simulace návrhu * aktivní řidič - ŘP sk. B * ochota cestovat do mateřské společnosti v zahraničí
Nabízíme:* zázemí úspěšné a dynamicky rostoucí společnosti * zajímavou práci a odpovídající platové ohodnocení * motivační program, silné zázemí adaptačního procesu * odpovídající benefity, profesní a osobní růst formou školení a dalších zaměstnaneckých výhod
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2020 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy