English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
27.12.2017
Od nového roku nabízíme 150 nových atraktivních pracovních příležitostí
Naše agentura nabízí od nového roku až 150 nových pracovních příležitostí za atraktivních podmínek....více»
 
19.10.2017
7 rad, jak na pracovní pohovor.
Víte, jak úspěšně zvládnout výběrové řízení? Čtěte více....více»
 
22.5.2017
Stále hledáme pracovníky do výroby a navyšujeme mzdy
Navýšení mzdy dělníků ze 17000 Kč na 21000 Kč za normální pracovní dobu, došlo u všech našich dělníků....více»
 
13.2.2017
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství. Jedná se hlavně o zámečníky, svářeče CO2 a operátory strojů. Již nyní cítíme výrazné tlaky na zvyšování mezd. I pracovníci naší...více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 4. 12. 2017

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Kvalita

Detailní výpis inzerátu

Pro našeho klienta, zaměstnanecky velmi atraktivní výrobní společnost působící v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Inženýr kvality

Inženýr kvality - automotive

verze pro tisk
Ref. číslo:J38017
Pracoviště:okr. Nový Jičín
Pracovní náplň:* budete partnerem pro naše zákazníky a zajistíte jeho požadavky * budete řešit reklamace a rozbory reklamovaných výrobků * budete sledovat kvalitativní ukazatele výroby * vypracujete nápravná opatření s cílem zlepšit procesy * budete spolupracovat se všemi podpůrnými útvary za účelem zlepšení kvality a efektivnosti výroby * dále budete spolupracovat s vývojovým týmem při zavádění výrobků do sériové výroby a podporovat náběh změn ve výrobě
Požadujeme:* VŠ/SŠ technického směru * zkušenosti v oblasti kvality – nejlépe v automobilovém průmyslu * dobrá znalost práce na MS Office * komunikativní znalost AJ * znalost nástrojů kvality – APQP, PPAP, FMEA * organizační, plánovací a prezentační dovednosti, ochota se dále vzdělávat * flexibilita, schopnost týmové práce * ŘP sk. B - ochota cestovat za dodavateli
Nabízíme:* atraktivní finanční ohodnocení * zázemí silné stabilní společnosti * bonusový systém * 25 dní dovolené + sick days * příspěvek na stravování * příspěvek na dopravu * příspěvek na PP * firemní akce * možnost odborného i osobního rozvoje * flexibilní pracovní doba * možnost bydlet v tzv. startovacím bytě * možnost využívat služby firemní školky
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2018 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy