English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
27.12.2017
Od nového roku nabízíme 150 nových atraktivních pracovních příležitostí
Naše agentura nabízí od nového roku až 150 nových pracovních příležitostí za atraktivních podmínek....více»
 
19.10.2017
7 rad, jak na pracovní pohovor.
Víte, jak úspěšně zvládnout výběrové řízení? Čtěte více....více»
 
22.5.2017
Stále hledáme pracovníky do výroby a navyšujeme mzdy
Navýšení mzdy dělníků ze 17000 Kč na 21000 Kč za normální pracovní dobu, došlo u všech našich dělníků....více»
 
13.2.2017
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství. Jedná se hlavně o zámečníky, svářeče CO2 a operátory strojů. Již nyní cítíme výrazné tlaky na zvyšování mezd. I pracovníci naší...více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 2. 6. 2018

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Kvalita

Detailní výpis inzerátu

Analýzy, dokumentace, prezentace, komunikace, týmová práce - je tohle Vaše představa o náplni práce? Máte strojní vzdělání? Domluvíte se anglicky či německy? Ryze česká, dynamicky se vyvíjející společnost v oblasti automotive, jeden z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v regionu, hledá vhodného kandidáta na pozici: Inženýr kvality

Inženýr kvality

verze pro tisk
Ref. číslo:J13414
Pracoviště:o. Uherské Hradiště
Pracovní náplň:- analýza dat, hledání problémů a návrh nápravných opatření v oblasti kvality (metodika 8D) - příprava a kompletace výrobní dokumentace (FMEA, APQP, PPAP apod.) - prezentování výsledků svěřených projektů při zákaznických a interních auditech - komunikace s českými i zahraničními partnery a zákazníky - spolupráce s projektovým týmem (metrolog, procesní inženýr, průmyslový inženýr, technolog výroby...)
Požadujeme:- VŠ/SŠ strojní (kvalita, materiálové inženýrství, procesní inženýrství) - praxe na obdobné pozici VÝHODOU - zkušenost z oblasti automotive nebo znalosti z oblasti plastů velkou výhodou - výborná znalost čtení výrobní dokumentace a dokumentace dle norem ČSN ISO - komunikativní znalost AJ/NJ - ŘP sk. B - aktivní řidič - samostatnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
Nabízíme:- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, která se dále dynamicky rozvíjí - akční práce ve vysoce moderním prostředí s vynikajícím technickým zázemím - další vzdělávání a péče o profesní a odborný růst - zajímavé finanční ohodnocení závislé na Vašich schopnostech + další benefity
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2018 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy