English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
29.4.2016
Hledáme pracovníky do Německa a do Norska
Naše agentura získala objednávku na 20 svářečů a zámečníků do Německa a do Norska....více»
 
1.2.2016
Co nám přinese rok 2016 - navyšování platů ?
Již koncem minulého roku se dále prohluboval nedostatek pracovníků na technické výrobní pozice. Toto přináší velké tlaky na navyšování mezd. PRAGMA personální agentura již začala vyjednávat se zaměstn...více»
 
30.11.2015
Hledáme pracovníky do výroby
Naše personální agentura opět hledá pracovníky do výroby za výhodných podmínek....více»
 
30.11.2015
Rozšiřujeme nabídky práce do zahraničí - Německo, Anglie a Švýcarsko
Pro velký zájem o práci v zahraničí naše personální agentura rozšiřuje svoji nabídku zaměstnání i do dalších západních zemí. Podmínkou je alespoň komunikativní znalost Nj nebo Aj....více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 19. 8. 2016

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Kvalita

Detailní výpis inzerátu

Analýzy, dokumentace, prezentace, komunikace, týmová práce - je tohle Vaše představa o náplni práce? Máte strojní vzdělání? Domluvíte se anglicky či německy? Ryze česká, dynamicky se vyvíjející společnost v oblasti automotive, jeden z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v regionu, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Inženýr kvality

verze pro tisk
Ref. číslo:J13414
Pracoviště:o. Uherské Hradiště
Pracovní náplň:- analýza dat, hledání problémů a návrh nápravných opatření v oblasti kvality (metodika 8D) - příprava a kompletace výrobní dokumentace (FMEA, APQP, PPAP apod.) - prezentování výsledků svěřených projektů při zákaznických a interních auditech - komunikace s českými i zahraničními partnery a zákazníky - spolupráce s projektovým týmem (metrolog, procesní inženýr, průmyslový inženýr, technolog výroby...)
Požadujeme:- VŠ/SŠ strojní (kvalita, materiálové inženýrství, procesní inženýrství) - praxe na obdobné pozici VÝHODOU - zkušenost z oblasti automotive nebo znalosti z oblasti plastů velkou výhodou - výborná znalost čtení výrobní dokumentace a dokumentace dle norem ČSN ISO - komunikativní znalost AJ/NJ - ŘP sk. B - aktivní řidič - samostatnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
Nabízíme:- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, která se dále dynamicky rozvíjí - akční práce ve vysoce moderním prostředí s vynikajícím technickým zázemím - další vzdělávání a péče o profesní a odborný růst - zajímavé finanční ohodnocení závislé na Vašich schopnostech + další benefity
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2016 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy