English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
13.2.2017
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství. Jedná se hlavně o zámečníky, svářeče CO2 a operátory strojů. Již nyní cítíme výrazné tlaky na zvyšování mezd. I pracovníci naší...více»
 
20.9.2016
Nové pracovní příležitosti u naší personální agentury
Naše personální agentura rozšiřuje nabídku o nové pracovní pozice v Prostějově....více»
 
31.8.2016
Hledáme spolehlivé pracovníky pro strojírenkou výrobu po celé ČR
Počátkem druhého pololetí se naší personílní agentuře otevřelo mnoho nových pozic ve strojírenství. ...více»
 
31.8.2016
Výrazné navýšení platů zaměstnancům naší personání agentury
Podle posledních hodnocení naše personální agentura zaznamenala výrazné navýšení platů zaměstnancům oproti roku 2015....více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 24. 4. 2017

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Kvalita

Detailní výpis inzerátu

Máte zkušenosti z oblasti kvality? Jste precizní a orientovaný na detaily? Domluvíte se bez problémů německy? Ano? .... Potom hledáme právě Vás? Stabilní a perspektivní mezinárodní společnost působící v oblasti logistických a skladovacích systémů hledá vhodného kandidáta na pozici:

Vedoucí řízení neshod s NJ

verze pro tisk
Ref. číslo:J21215
Pracoviště:okr. Přerov
Pracovní náplň:* řízení reklamací * dohled nad vyhodnocováním interních chyb a chyb z montáží, identifikace těchto nedostatků, jejich monitorování a vyhodnocování * zavádění nápravných a preventivních opatření za účelem snižování chybovosti středisek * poradenská činnost pro zaměstnance pro oblast kvality * vypracování statistik v oblasti řízení neshodných produktů * dohled nad dodržováním systému řízení kvality
Požadujeme:* SŠ/VŠ (strojírenství, kvalita, jakost) * nutná praxe v oblasti řízení kvality (řízení reklamací nebo interních neshod) * komunikativní znalost NJ * nezbytná znalost čtení výkresové dokumentace * dobrá znalosti práce na PC (MS Office) * ŘP sk. B * odolnost vůči stresu, zodpovědnost
Nabízíme:* zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti s dlouhodobou pracovní jistotou * seberealizaci a profesní růst * atraktivní pracovní ohodnocení + další odměny, příspěvek na dojíždění a další benefity (notebook, mobil) * široké možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu ve struktuře mezinárodní společnosti * příjemné moderní pracovní prostředí
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2017 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy