English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
13.2.2017
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství. Jedná se hlavně o zámečníky, svářeče CO2 a operátory strojů. Již nyní cítíme výrazné tlaky na zvyšování mezd. I pracovníci naší...více»
 
20.9.2016
Nové pracovní příležitosti u naší personální agentury
Naše personální agentura rozšiřuje nabídku o nové pracovní pozice v Prostějově....více»
 
31.8.2016
Hledáme spolehlivé pracovníky pro strojírenkou výrobu po celé ČR
Počátkem druhého pololetí se naší personílní agentuře otevřelo mnoho nových pozic ve strojírenství. ...více»
 
31.8.2016
Výrazné navýšení platů zaměstnancům naší personání agentury
Podle posledních hodnocení naše personální agentura zaznamenala výrazné navýšení platů zaměstnancům oproti roku 2015....více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 24. 4. 2017

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Obchod

Detailní výpis inzerátu

Máte obchodního ducha a rádi řídíte? Orientujete se v prostředí CNC strojů nebo v jiné technické oblasti? Chcete být sám sobě pánem při plánování času? Jste ochoten/na nabídnout na oplátku spolehlivost, vstřícnost a loajalitu? Úspěšná společnost působící v oblasti servisu automatizace pro strojírenské společnosti hledá příjemného kolegu na pozici:

Obchodně-technický manažer pro Moravu

verze pro tisk
Ref. číslo:J29016
Pracoviště:Morava
Pracovní náplň:* péče o stálé zákazníky a rozvoj nových obchodních příležitostí na osobní bázi * poradenská a technická podpora zákazníkům * příprava podkladů k cenových nabídkám * provádění reportů z obchodních schůzek * odpovědnost za vlastní realizaci zakázek * příprava prezentací o společnosti * prezentace společnosti na veletrzích
Požadujeme:* SŠ/VŠ vzdělání nejlépe obchodního nebo technického směru * obecné povědomí o údržbě či servisu CNC strojů * časová flexibilita * ochota učit se nové věci a dále se rozvíjet * spolehlivost, vstřícnost, obchodní "duch", zodpovědnost * řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:* zázemí společnosti s dlouholetou tradicí a nabídkou kvalitních produktů * stálý pracovní poměr (nebo možnost práce i na ŽL), práce na plný úvazek * odborné zaškolení * motivující platové podmínky * práce v mladém, dynamickém kolektivu * notebook, mobilní telefon * služební automobil i pro soukromé účely
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2017 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy