English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
29.4.2016
Hledáme pracovníky do Německa a do Norska
Naše agentura získala objednávku na 20 svářečů a zámečníků do Německa a do Norska....více»
 
1.2.2016
Co nám přinese rok 2016 - navyšování platů ?
Již koncem minulého roku se dále prohluboval nedostatek pracovníků na technické výrobní pozice. Toto přináší velké tlaky na navyšování mezd. PRAGMA personální agentura již začala vyjednávat se zaměstn...více»
 
30.11.2015
Hledáme pracovníky do výroby
Naše personální agentura opět hledá pracovníky do výroby za výhodných podmínek....více»
 
30.11.2015
Rozšiřujeme nabídky práce do zahraničí - Německo, Anglie a Švýcarsko
Pro velký zájem o práci v zahraničí naše personální agentura rozšiřuje svoji nabídku zaměstnání i do dalších západních zemí. Podmínkou je alespoň komunikativní znalost Nj nebo Aj....více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 25. 8. 2016

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Obchod

Detailní výpis inzerátu

Jste komunikativní, zodpovědná, samostatná osobnost, která se domluví anglicky? Jste schopen/na vést obchodní jednání i se zahraničními zákazníky? Pracoval/a jste na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Významná výrobní společnost s dlouholetou tradicí, moderním technickým zázemím a moderními technologiemi hledá vhodného kandidáta na pozici:

Obchodní zástupce - technický background

verze pro tisk
Ref. číslo:J24015
Pracoviště:okr. Nový Jičín
Pracovní náplň:* Aktivní vyhledávání nových zákazníků * Rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky * Analýza tržního potenciálu * Zpracování nabídky a poptávky * Řízení projektů zavádění nových výkovků a odlitků * Plnění obchodních plánů a cílů
Požadujeme:* SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického nebo ekonomického směru * Praxe na obdobné pozici ve strojírenské výrobní společnosti * Pokročilou znalost anglického jazyka + další jazyk výhodou * Zkušenosti s vedením obchodního jednání se zahraničními zákazníky * Znalost norem ISO 9001, VDA 6.1 a TS 16949 * Obchodního „ducha“, samostatnost, spolehlivost * Dobré komunikační, organizační, vyjednávací a prezentační dovednosti
Nabízíme:* Práce pro stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí * Seberealizaci, tvůrčí a samostatnou práci * Firemní benefity – firemní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu atd.
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2016 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy