English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
13.2.2017
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství. Jedná se hlavně o zámečníky, svářeče CO2 a operátory strojů. Již nyní cítíme výrazné tlaky na zvyšování mezd. I pracovníci naší...více»
 
20.9.2016
Nové pracovní příležitosti u naší personální agentury
Naše personální agentura rozšiřuje nabídku o nové pracovní pozice v Prostějově....více»
 
31.8.2016
Hledáme spolehlivé pracovníky pro strojírenkou výrobu po celé ČR
Počátkem druhého pololetí se naší personílní agentuře otevřelo mnoho nových pozic ve strojírenství. ...více»
 
31.8.2016
Výrazné navýšení platů zaměstnancům naší personání agentury
Podle posledních hodnocení naše personální agentura zaznamenala výrazné navýšení platů zaměstnancům oproti roku 2015....více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 24. 4. 2017

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Obchod

Detailní výpis inzerátu

Jste komunikativní, zodpovědná, samostatná osobnost, která se domluví anglicky? Jste schopen/na vést obchodní jednání i se zahraničními zákazníky? Pracoval/a jste na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Významná výrobní společnost s dlouholetou tradicí, moderním technickým zázemím a moderními technologiemi hledá vhodného kandidáta na pozici:

Obchodní zástupce - technický background

verze pro tisk
Ref. číslo:J24015
Pracoviště:okr. Nový Jičín
Pracovní náplň:* Aktivní vyhledávání nových zákazníků * Rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky * Analýza tržního potenciálu * Zpracování nabídky a poptávky * Řízení projektů zavádění nových výkovků a odlitků * Plnění obchodních plánů a cílů
Požadujeme:* SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického nebo ekonomického směru * Praxe na obdobné pozici ve strojírenské výrobní společnosti * Pokročilou znalost anglického jazyka + další jazyk výhodou * Zkušenosti s vedením obchodního jednání se zahraničními zákazníky * Znalost norem ISO 9001, VDA 6.1 a TS 16949 * Obchodního „ducha“, samostatnost, spolehlivost * Dobré komunikační, organizační, vyjednávací a prezentační dovednosti
Nabízíme:* Práce pro stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí * Seberealizaci, tvůrčí a samostatnou práci * Firemní benefity – firemní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu atd.
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2017 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy