English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
25.9.2020
HLEDÁME VĚTŠÍ POČET OPERÁTORŮ NA VÝROBNÍ LINKY
Pro naše partnery hledáme větší počet operátorů na výrobní linky za velice výhodných podmínek....více»
 
1.7.2020
PRÁCE V NĚMECKU IHNED!!
Nově nabízíme praocvní pozice v Německu....více»
 
29.5.2020
Všichni opět nabíráme dech
Tak, máme to za sebou? Je vidět, že zdravé a dravé výrobní společnosti se opět zotavují a potřebují nové pracovníky....více»
 
14.4.2020
Nová doba po Coronaviru ?
Všichni jž cítíme, že začíná nová doba, kdy budeme muset žít podle nových pravidel. Zrovna tak i personalistice. Co to však znamená ?...více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 25. 9. 2020

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Personalistika, lidské zdroje

Detailní výpis inzerátu

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: HR SPECIALISTA

HR SPECIALISTA

verze pro tisk
Ref. číslo:SV/A
Pracoviště:Břidličná
Pracovní náplň:Čím se u nás budete v pracovní době mimo jiné bavit: Tvorbou a implementací náborové strategie s cílem zabezpečit klíčové role v organizaci Monitoringem situace na pracovním trhu v lokalitě a jeho reflektováním ve firemních procesech Navrhováním a zavedením procesů na stabilizaci stávajících zaměstnanců Interním poradenstvím ostatním členům vedení firmy Spoluprací s vedením MTX Group Řízením různých HR projektů Firemní komunikací Spolupodílením na tvorbě nové firemní kultury
Požadujeme:Ideální kandidát/ka by měl/a: Mít zkušenost s prací v HR ve výrobní firmě, ideálně jako HR generalista nebo v náboru Mít prokazatelné zkušenosti s náborem, vedením pohovorů, vyhodnocováním kandidátů Mít zkušenosti nebo chuť se naučit využívat ke své práci moderní technologie a sociální média Mít ambici rychle vyrůst na vyšší pozici v rámci HR dle kvality své odvedené práce Mít drive přicházet s novými nápady, vizemi a mít sílu je následně implementovat Být zdatným komunikátorem Být kreativcem, co se nebojí vyzkoušet to, co jiní ještě nezkusili Mít zkušenost s vedením HR projektů (průzkum spokojenosti, náborová kampaň, firemní časopis, kompetenční model apod.) Mít vysokou míru vnitřní energie Být schopný/á komunikovat v angličtině (není nezbytnou podmínkou)
Nabízíme:Budete: Mít prostor ukázat jaký/á jste a rychle se vypracovat – hledáme chuť a motivaci! Potkávat spoustu pracovních výzev a možnost uplatnit své znalosti a nápady Součástí dobrý týmu v kultuře nastavené věci měnit Mít za „zády“ pevné zázemí stabilní tradiční firmy Řídit HR projekty s velkou mírou flexibility, kreativity a zodpovědnosti Mít za svou práci odpovídající motivační ohodnocení a sadu benefitů V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2020 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy