Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Administrátor testovacího prostředí

Administrátor testovacího prostředí

Ref. číslo:SV/U
Pracoviště:Prostějov
Pracovní náplň:Náplň práce: Správa a zdokonalování buildovacích procesů a spouštění testů. Bash, PowerShell, Gradle, … Technologie Tomcat, Apache, JENKINS, … Správa testovacích instalací aplikací na GNU/Linux, MS Windows Správa testovacích databází, instalace, správa, backup, restore Správa virtuálních počítačů Podpora testerů – řešení technických problémů spojených s testováním Testování instalačních a migračních skriptů
Požadujeme:Jsi náš člověk pokud: Jsi pečlivý a umíš naslouchat ostatním Baví tě práce s Windows a Linux skripty Baví tě práce s databázemi Rád se učíš novým věcem Aktivně a samostatně hledáš způsoby, jak dělat věci lépe Zvládneš komunikovat s okolím v angličtině
Nabízíme: Nabízíme: Práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra Množství firemních benefitů (až 30 dní dovolené, výuka jazyků v pracovní době, firemní školení, 13. plat, sick day, relokační balíček, benefitní systém formou „cafeteria“) Dobré platové podmínky V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997