Jsi duší analytik a baví Tě práce s čísly? Úspěšně jsi dokončil/a VŠ vzdělání a domluvíš se anglicky nebo německy? Mladá, dynamicky se rozvíjející společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá kandidáta na pozici: ANALYTIK / VÝPOČTÁŘ - absolventi vítáni

ANALYTIK / VÝPOČTÁŘ - absolventi vítáni

Ref. číslo:J32116
Pracoviště:okr. Přerov
Pracovní náplň:Náplní práce je analyzování technických problémů metodou konečných prvků (FEM): * vytvoření a odladění výpočtového modelu * vyhodnocení a analýza výsledků, formulace závěrů a doporučení * optimalizace, návrh zlepšení * validace výpočtu s experimentem * dokumentace výsledků, komunikace se zákazníkem
Požadujeme:* VŠ vzdělání technického směru, aplikovaná mechanika výhodou - ABSOLVENTI VÍTÁNI * alespoň základní znalost FEM * flexibilitu, samostatnost, schopnost orientovat se v problému a navrhnout řešení * mírně pokročilá znalost AJ/NJ * vítána znalost některého z CAE programů jako Ansa, Hyperworks, Pamcrash, LS-Dyna, Abaqus, Nastran, Ansys
Nabízíme:* samostatná a zajímavá práce při vývoji nových produktů pro různé zákazníky s možností seberealizace a profesního rozvoje * pružná pracovní doba * motivující platové ohodnocení * stravenky * možnost práce v zahraničí * firemní akce