Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: CNC soustružník prac. Brno

CNC soustružník prac. Brno

Ref. číslo:SV/B
Pracoviště:Brno
Pracovní náplň:Náplň práce: práce s materiálem jako je Duplex, Superduplex, Inconel či Titan na strojích -AXA -Juaristi -Fenka/Weiler -SUA 125
Požadujeme:Požadujeme: - odborné vyučení bez maturity - znalost čtení výkresové dokumentace - praxi
Nabízíme:Nabízíme: - osobní rozvoj, školení, profesní růst, nové zkušenosti - mnoho benefitů - bonusy nad rámec základní mzdy - příležitost stát se vysoce kvalifikovaným odborníkem - příležitost podílet se na inovativních průmyslových řešeních - příležitost pracovat se špičkovými technologiemi a unikátními materiály - příspěvek na penzijní/životní připojištění - stravenky/příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené - vzdělávací kurzy, školení - kafetérie - firemní akce - mzda 28 000 – 45 000,- Kč - 3 směnný provoz Po - Pá 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.