Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Dělník / dělnice na mokré lakovně

Dělník / dělnice na mokré lakovně

Ref. číslo:SV/S
Pracoviště:Hranice
Pracovní náplň:NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE: příprava výrobků pro lakování (mytí, tmelení, broušení, navěšování, svěšování, příprava) běžná údržba pracoviště dodržování technologie a postupů
Požadujeme:CO OD VÁS OČEKÁVÁME: manuální zručnost fyzická zdatnost práce ve vícesměnném provozu spolehlivost, flexibilita a samostatnost zdravotní stav bez omezení
Nabízíme:CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT: Zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě 5 týdnů dovolené Náborový příspěvek 10.000 Kč Motivující finanční hodnocení 13. plat Možnost čerpání firemních benefitů (firemní školka, závodní stravování, příspěvek na dojíždění) Výkonnostní bonus až 48.000 Kč/ročně V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.