Vystudoval jsi elektro? Jsi technický člověk a baví tě cestování? Umíš německy nebo anglicky? Jsem personální agentura a pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáta na pozici ELEKTROMECHANIK

Elektromechanik

Ref. číslo:J33016
Pracoviště:okres Přerov
Pracovní náplň:* údržba a servis u zákazníků * kontrola, údržba a seřízení strojů - elektro, případně mechanická * telefonická podpora
Požadujeme:* SŠ vzdělání elektrotechnické * nutná vyhláška 50/1978 Sb. * znalost NJ / AJ na komunikativní úrovni * praxe z provozu nebo servisu v oblasti automatizační techniky výhodou * znalost práce na PC (MS Office) * odolnost vůči stresu a ochotu cestovat * samostatnost a odpovědnost * ŘP sk. B
Nabízíme:* práci ve stabilní zahraniční společnosti * čerpání firemních benefitů * motivující finanční ohodnocení * další vzdělávání a rozšiřování odbornosti