Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ENERGETIK

Ref. číslo:SV/A
Pracoviště:Břidličná
Pracovní náplň:Popis pozice: Administrativní podpora útvaru energetiky (elektroenergetické distribuční soustavy, teplárenské soustavy, plynárenské soustav, vodní hospodářství, dispečerské činnosti v energetice) v oblasti zpracování dat, technických analýz, plánů a strategií.
Požadujeme: Požadujeme: VŠ elektrotechnika, min. SŠ (elektrotechnika) Praxe v oblasti tepelného hospodářství (kotelny plynové, parní, rekuperace) vítány Odbornost (opravy plynových zařízení, obsluha a údržba kotlů, tlakové nádoby stabilní, plynová zařízení) vítány Znalost předpisů a norem v oblasti výroby a dodávky tepla, stlačeného vzduchu, tlakových a plynových zařízení, energetických rozvodů vítány ŘP.sk.B MS Office, Internet, SAP R/3 výhodou Znalost AJ výhodou Vhodné pro absolventy
Nabízíme:Co nabízíme: Náborový příspěvek 25 000,- Kč zázemí výrobní odpovídající platové ohodnocení mobilní telefon, notebook týden dovolené navíc, závodní stravování, penzijní připojištění příspěvek na dopravu, odměna za přítomnost na pracovišti, odborné vzdělávání a rozvoj příspěvek na rekondice 5 000,- Kč sportovní a kulturní akce, bazén