Pro našeho klienta - mezinárodní stabilní strojírenskou společnost - hledáme vhodného kandidáta na pozici: Obsluha stroje - horizontka klasika

Horizontář

Ref. číslo:H2014/
Pracoviště:Olomoucký kraj
Pracovní náplň:- kompletní samostatná obsluha a seřízení stroje pro horizontální vyvrtávání - spolupráce při organizaci a optimalizaci výroby na daných strojích
Požadujeme:- SŠ vzdělání technického zaměření - výborná znalost čtení technické dokumentace - praxe na obdobné pozici min. 2 roky - samostatnost, důslednost, zodpovědný přístup k práci - ochotu pracovat v nepřetržitém pracovní cyklu (vícesměnný provoz)
Nabízíme:- zázemí velké stabilní mezinárodní společnosti - zajímavou samostatnou a tvůrčí práci - ubytování hotelového typu - příspěvek na ubytování - příspěvek na stravování - nástupní plat 150 Kč/hod (hr), navýšení po zkušební době