Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Inženýr optiky ve výrobě

Inženýr optiky ve výrobě

Ref. číslo:LH.
Pracoviště:Rychvald
Pracovní náplň:spolupráce při náběhu nových projektů ve výrobě a zajištění jejich fotometrické kvality zodpovědnost za fotometrickou kvalitu již běžících výrobků spolupráce s vývojovými konstruktéry při změnách stávajících výrobků a zavádění nových výrobků řešení operativních úkolů souvisejících s požadavky zákazníka komunikace s dodavateli testovacích zařízení ve výrobě řešení specifických požadavků u zákazníka
Požadujeme:SŠ/VŠ vzdělání technického směru (fyzikální obory, optika, optoelektronika) povědomí o problematice optiky, orientace a zájem o oblast fyzikálních vlastností a zákonů světla znalost 3D modelování výhodou (Catia, Pro Engineer, Inventor atd.) znalost anglického jazyka výhodou řidičský průkaz sk. B technické myšlení prezentační a komunikativní schopnosti schopnost týmové spolupráce, samostatnost v řešení úkolů ochotu cestovat
Nabízíme:zajímavou práci v závodě světelné techniky v Rychvaldu motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění, flexibilní pracovní dobu...) možnost odborného a kariérního růstu