Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: INŽENÝR OPTIKY VE VÝROBĚ

INŽENÝR OPTIKY VE VÝROBĚ

Ref. číslo:SV/V
Pracoviště:Rychvald
Pracovní náplň:Náplň práce: • spolupráce při náběhu nových projektů ve výrobě a zajištění jejich fotometrické kvality • zodpovědnost za fotometrickou kvalitu již běžících výrobků • spolupráce s vývojovými konstruktéry při změnách stávajících výrobků a zavádění nových výrobků • řešení operativních úkolů souvisejících s požadavky zákazníka • komunikace s dodavateli testovacích zařízení ve výrobě • řešení specifických požadavků u zákazníka
Požadujeme:POŽADUJEME: • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (fyzikální obory, optika, optoelektronika) • povědomí o problematice optiky, orientace a zájem o oblast fyzikálních vlastností a zákonů světla • znalost 3D modelování výhodou (Catia, Pro Engineer, Inventor atd.) • znalost anglického jazyka výhodou • řidičský průkaz sk. B • technické myšlení • prezentační a komunikativní schopnosti • schopnost týmové spolupráce, samostatnost v řešení úkolů • ochotu cestovat
Nabízíme:NABÍZÍME: • zajímavou práci v závodě světelné techniky v Rychvaldu • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém • nadstandardní zaměstnanecké benefity (bonusy/prémie, příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky/příplatky na stravování, závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění, flexibilní pracovní dobu...) • možnost odborného a kariérního růst V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997