Jste komunikativní, ambiciózní a progresivní uchazeč o práci? Rádi se pohybujete v oboru IT a dělá vám radost správa a údržba IT systémů? Chcete stabilitu a přitom finančně růst? Nabízíme Vám skvělou příležitost v dynamicky se rozvíjející SW společnosti!

IT specialista

Ref. číslo:J27315
Pracoviště:Olomoucký kraj
Pracovní náplň:* správa, konfigurace a údržba všech HW prostředků IT infrastruktury * správa, konfigurace a údržba všech SW nutných pro provoz infrastruktury * správa, konfigurace a údržba všech systémových SW jak na serverech, tak na stanicích a aktivních prvcích infrastruktury, včetně správy uživatelů * návrhy a nacenění celků a prvků infrastruktury HW a SW pro naše zákazníky * poradenství u zákazníků v oblasti infrastruktury
Požadujeme:* orientaci v informačních systémech a ERP programech * praxi na obdobné pozici * znalost SQL, IS HELIOS Orange, Delphi vítány * analytické myšlení, kreativitu, aktivní přístup * ŘP sk. B
Nabízíme:* motivující pracovní a platové podmínky + další benefity * práci na zajímavých a náročných projektech * perspektivní práci ve stále se rozvíjejícím oboru * práci v příjemném kolektivu a v nadstandardním prostředí * osobní i profesní růst