Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Konstruktér forem

Konstruktér forem

Ref. číslo:LH.
Pracoviště:Šenov
Pracovní náplň:upřesňuje se zadavatelem specifikaci forem, kterou se dále řídí pomocí CAD systému konstrukčně řeší a vypracovává výkresovou dokumentaci forem posuzuje výrobky a dílce z hlediska technologičnosti výroby provádí konstrukční dozor při zkoušení forem odpovídá za vnitřní zastupování zájmů zákazníků ve vztahu k požadavkům na jakost zajišťuje uplatňování standardizace při konstrukci forem
Požadujeme:SŠ/VŠ technického zaměření znalost práce v některém z CAD 3D softwaru (Catia, Ideas, UG NX, apod....) znalost práce na PC (MS Office) schopnost komunikovat v anglickém jazyce možnost a ochota cestovat (služební cesty i mimo EU, stáže) schopnost týmové spolupráce, samostatnost v řešení úkolů technické a analytické myšlení, komunikační a vyjednávací schopnosti řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:zajímavou práci v závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění...) možnost odborného a kariérního růstu