Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Konstruktér produktů

Konstruktér produktů Olomouc

Ref. číslo:SV/W
Pracoviště:Olomouc
Pracovní náplň:Náplň práce: • Podpora výroby a zámečnické dílny ve výkresové dokumentaci a její evidence • Konstrukce výrobků, přípravků a nástrojů pro logistiku a průmysl • Provádění výpočtů a stanovování technických podmínek • Zpracovávání popisů a návodů k používání • Určování rozměrových norem, norem jakosti materiálů
Požadujeme:Požadujeme: • VŠ fakulta strojní, případně ÚSO strojní • Znalost CAD kreslení • Technické myšlení • Zkušenosti z výrobního prostředí výhodou • Znalost NJ výhodou
Nabízíme:Nabízíme: • Pružná pracovní doba • Dotované stravování - výběr ze 6 jídel • Výuka cizích jazyků NJ/AJ • Příspěvek na penzijní pojištění/ po roce práce • 25 dnů dovolené /po roce práce • 13. a 14.plat/po roce práce • Firemní akce V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.