Máte výbornou prostorovou představivost a baví Vás využívat ji v práci? Jste komunikativní osobnost, která se domluví anglicky nebo německy? Máte technické vzdělání a zkušenost s projektováním? Dynamicky se rozvíjející, moderní společnost s mezinárodní účastí a orientací především na zahraniční trhy hledá vhodného kandidáta na pozici:

Konstruktér s AJ / NJ

Ref. číslo:J26315
Pracoviště:okr. Olomouc
Pracovní náplň:* vytváření konstrukční dokumentace * tvorba 3D modelů * komunikace se zákazníky * komunikace s technology a výrobou o možnostech realizace konstrukčního řešení
Požadujeme:* VŠ/SŠ vzdělání technického směru * znalost projektování v systémech SolidWorks nebo AutoCAD Inventor * alespoň mírně pokročilá znalost Aj nebo Nj podmínkou * samostatnost, proaktivita
Nabízíme:* práci na různorodých projektech v zázemí stabilní výrobní společnosti * odpovídající platové ohodnocení * podpora v profesním růstu * systém firemních benefitů * možnost jazykového vzdělávání * možnost pracovat na částečný úvazek