Jste tvůrčí, komunikativní osobnost, která se domluví anglicky? Máte zkušenost s konstrukcí ve 3D? Dynamická, prestižní, moderními technologiemi vybavená společnost působící v oblasti automotive hledá vhodného kandidáta na pozici: Konstruktér - znalost SOLIDWORKS výhodou

Konstruktér - znalost SOLIDWORKS výhodou

Ref. číslo:J13514
Pracoviště:Olomouc
Pracovní náplň:• Příprava konstrukčních návrhů – konceptů celkových sestav testovacího řešení pro vývoj v automobilovém průmyslu • Příprava výkresů v programu CAD a SAP • Převzetí a technické vedení projektu • Spolupráce na vývoji nových produktů • Práce v mezinárodním týmu
Požadujeme:• VŠ / SŠ vzdělání strojírenského směru • Praxe v oboru alespoň 2 roky • AJ s úrovní min. B1 • Praxe v automotive výhodou • Znalost 3D grafického konstrukčního systému (SolidWorks výhodou) • Znalost SAP výhodou • Osobní iniciativu, časovou flexibilitu, systematický a kreativní přístup
Nabízíme:• Zajímavé finanční ohodnocení • Pružná pracovní doba • 13. plat • Cílové a výkonnostní odměny • 5 týdnů dovolené • Příspěvek na stravování • Příspěvek na dopravu • Firemní akce