Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Koordinátor/ka projektů

Koordinátor/ka projektů

Ref. číslo:SV/K
Pracoviště:Přerov
Pracovní náplň:Náplň práce: Budeš řídit projekty v oblasti implementace a správy podnikového informačního systému, který je klíčovým produktem naší společnosti. Budeš spojovacím článkem mezi odděleními, která spolupracují na realizaci projektu. Čeká Tě spolupráce s kolegy napříč naší firmou, a také s realizačními týmy našich zákazníků. Konkrétně to znamená: - řídit projekty v oblasti služeb, IT a informačních systémů - ve spolupráci se zákazníky plánovat a organizovat projektové postupy a klíčové procesy - tvořit plány a rozpočty zakázek (znalost MS Project je výhodou, případně naučíme) - být schopen řídit zdroje projektu, přidělovat kapacitu člen týmu do zakázky, operativně řídit lidi v multiprojektovém prostředí - spolupracovat s partnerskými firmami (subdodavateli) na realizaci zakázek - mapovat rizika projektu, navrhovat a realizovat jejich řešení 2 / 2 - spolupracovat s dalšími členy týmu při čtení a kontrole návrhů řešení pro zákazníky - spolupracovat s obchodním týmem na tvorbě nabídky a smlouvy, tvořit projektovou dokumentaci - rozpoznávat a řešit rizika projektu - číst a kontrolovat návrhy řešení pro zákazníky - úzce spolupracovat se svým koučem a pravidelně dávat i přijímat zpětnou vazbu v týmu
Požadujeme:Co očekáváme: - schopnost řídit tým a dovést projekt k úspěšnému předání - kolegu, který je týmový hráč, dobrý koordinátor a formovač týmu - výborné komunikační a prezentační dovednosti - pečlivost, odpovědnost a samostatnost - logické myšlení, proaktivní přístup, schopnost empatie a naslouchání - zkušenosti z oblasti organizování, koordinování a plánování projektů (min. 2 roky) - zkušenosti a znalost firemních procesů (zejména obchodních a výrobních společností) - dobrou znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook), výhodou je znalost MS Project - řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:Co u nás získáš: zajímavou a zodpovědnou práci díky rozmanitosti našich zákazníků zaškolení v oblasti IT a informačních systémů a velký prostor pro získávání nových zkušeností přátelský kolektiv a kolegy, kteří Ti pomohou během zaškolení, při dalším rozvoji profesní rozvoj spoustu benefitů firemní automobil dobré platové podmínky V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997