Pro našeho klienta, společnost, která je výrobcem špičkových spotřebičů pro domácí i profesionální využití a ve výrobě využívá nejmodernějších technologií, hledáme technicky orientovaného kandidáta na pozici LEAN specialista.

LEAN specialista

Ref. číslo:J39117
Pracoviště:okr. Olomouc
Pracovní náplň:* analýza a návrh výrobních procesů * mapování a design toku hodnot - VSM, VSD * tvorba nových layoutů * vedení výrobních projektů * neustálé zlepšování, redukce plýtvání ve výrobě pomocí metod štíhlé výroby * spolupráce na zvyšování produktivity a efektivity výroby * tvorba standardů ve výrobě * školení zaměstnanců v oblasti štíhlé výroby, vytváření školicích materiálů se zaměřením na štíhlou výrobu
Požadujeme:* VŠ vzdělání technické se zaměřením průmyslové inženýrství či podobné * znalost principů a metod štíhlé výroby (přidaná/nepřidaná hodnota, VSM, VSD, plýtvání, štíhlý layout, Kanban, JIT, vizuální management, analýza a měření práce, balancování operací, TOC, 5S atd.) * znalost MS Office, zkušenost s CAD systémem výhodou * aktivní znalost NJ nebo AJ * ŘP skup. B, ochota cestovat v rámci služebních cest * samostatnost, analytické uvažování, proaktivní tvůrčí přístup, dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost prosadit změny
Nabízíme:* zázemí renomované a trvale rozvíjející se společnosti * samostatnou a zajímavou práci v dynamickém a nadnárodním prostředí * komplexní profesní a osobní rozvoj * výraznou podporu v adaptačním procesu * odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program * pět týdnů dovolené * finanční příspěvky na Vánoce a dovolenou * odborné a jazykové vzdělávání * placené volno v souvislosti s pracovní cestou nad rámec pracovní doby * poukázky na sport, zdraví, kulturu a při významných životních situacích * dotované stravování na pracovišti