Jste přirozeným vůdcem týmu, který dokážete nejen zodpovědně vést, ale i správně motivovat a požadovat výsledky? Máte VŠ vzdělání, nejlépe v IT oboru? Ovládáte anglický jazyk slovem i písmem? Máte neustálou touhu se rozvíjet a vzdělávat? Moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející SW nadnárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: Manažer vývoje

Manažer vývoje

Ref. číslo:J31116
Pracoviště:Olomouc / Brno
Pracovní náplň:* vedení a motivace týmů sw architektů a vývojářů * zajištění vývoje klíčových sw systémů společnosti * zajištění vysoké kvality a funkčnosti standardů a procesů v týmech, zodpovědnost za dodržování termínů * zodpovědnost za koordinaci činností s oddělením QA a produktového managementu * spolupráce s externími společnostmi * nábor nových členů týmu
Požadujeme:* VŠ vzdělání - ideálně IT * min. 7 let praxe v IT * min. 3 roky praxe na manažerské pozici * aktivní znalost AJ slovem i písmem (B2) * schopnost pádné argumentace * výborné komunikační a organizační dovednosti * schopnost využít kombinace kreativity, kritického myšlení a zdravého úsudku při řešení problémů a při práci pod tlakem * znalost objektově orientovaného programování(.NET or Java)výhodou * zkušenost s vedením projektů výhodou * orientace v agilních metodách výhodou
Nabízíme:* práci v moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti * příjemné a moderní pracovní prostředí * příjemný kolektiv aktivních a stále se rozvíjejících lidí * motivující finanční ohodnocení nadstandardní balíček firemních benefitů: * 5 týdnů dovolené, 4 sickdays * flexibilní pracovní doba, v některých případech možnost home office * roční bonus dle hospodářských výsledků společnosti * plně hrazené obědy, občerstvení na pracovišti * výhodný mobilní tarif hrazený společností (i pro členy rodiny - hradí si sami) * několik produktů společnosti v pravidelných intervalech zdarma