Jste výrazná, komunikativní osobnost s přirozenou autoritou a schopností vést menší tým lidí? Máte technické vzdělání a zkušenosti ve výrobní oblasti? Vždy dotahujete věci do konce? Dynamicky se rozvíjející, moderní společnost s mezinárodní účastí a orientací především na zahraniční trhy hledá vhodného kandidáta na pozici:

Mistr strojírenské výroby

Ref. číslo:J26115
Pracoviště:okr. Olomouc
Pracovní náplň:• řízení a koordinace výroby • vedení směny, až 25 podřízených • zajištění plnění výrobního plánu jak po stránce kvality tak i kvantity • spolupráce na zajištění zlepšování výrobních procesů • zodpovědnost za včasné plnění výrobního plánu • zodpovědnost za personální politiku • zajištění dodržování BOZP ve výrobě
Požadujeme:• SOU/ SŠ technického směru • zkušenosti ve výrobní oblasti • autoritativní přístup • orientace na výsledek • znalost anglického nebo německého jazyka
Nabízíme:• zázemí stabilní firmy s tradicí • zajímavé platové ohodnocení + pohyblivá složka dle plnění plánu • 5 týdnů dovolené • mobilní telefon • možnost profesního růstu • možnost jazykového vzdělávání • příspěvek na stravování • práce v jednosměnném provozu