Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Mobile Architect

Mobile Architect, nábor z celé ČR

Ref. číslo:LH.
Pracoviště:Olomouc nebo Brno
Pracovní náplň:Mobile Architect je zodpovědný za vedení vývojářského týmu od počátku projektu až do jeho konce. Je zodpovědný za technický návrh, výběr technologií / komponentů a architektury podnikových aplikací. Radí / poskytuje konzultace ostatním vývojářským, technologickým či infrastrukturním týmům nebo analytikům na komplexních projektech během jejich celého životního cyklu. Zajišťuje guideliny, které jsou spolehlivé, škálovatelné, bezpečné a chytré, jednoduché k použití a vývoji. Vypracovává operační modely a modely nasazení s výběrem a definováním nástrojů pro monitoring a KPI.
Požadujeme:Dovednosti a znalosti – požadované: • Minimálně 5 let zkušeností ve snaze vedení vývoje rozsáhlých webových a mobilních aplikací • Milovník mobilních aplikací • Zkušenost s řízením výkonnosti a vysoce dostupnými scénáři Dovednosti a znalosti – žádoucí: • Znalost agilních a interaktivních metodologií jako SCRUM, KANBAN • Zkušenost s MS Azure, NoSQL, memorycatching, Enterprise CMS, Angular, React, .NET, C# • Relační databáze (MS SQL Server, PL/SQL) • Zkušenost s modelováním a obchodní systémovou analýzou (Enterprise Architect) • Zkušenost se systémy pro správu webových obsahů • Zkušenost s ERP systémy v oblasti CRM • Bývalé zkušenosti s vývojem klientských aplikací
Nabízíme:- 60 000 - 100 000 Kč/měsíc - Roční bonus závislý jak na individuálním výkonu, tak na výkonu společnosti (až dvě výplaty navíc) - Přesidlovací balíček (pokud přicházíte do Olomouce ze zahraničí) - Plně placené obědy, kancelářské občerstvení - Silné vyvážení pracovního/osobního života, flexibilní pracovní doba - 5 týdnů placené dovolené - 4 dny „sick days“ za rok (bez potřeby doložení extra dokumentů o vašem stavu) - Služební telefon s příspěvkem na tarif (dostupný i pro rodinné příslušníky). - Team-buildingové aktivity. - Školení o společnosti, systémové architektuře a technologiích - Pozice v mezinárodním prostředí s neformální a přátelskou atmosférou. - Příležitost ke krátkodobé stáží (například v Číně, Švédsku, Rusku) - Práce v atraktivním historickém univerzitním městě zapsaném na seznamu UNESCO. - Užívání si aktivního životního stylu v klidném prostředí.