Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti odpadového hospodářství, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Obchodní zástupce s NJ

Ref. číslo:J39817
Pracoviště:okr. Olomouc
Pracovní náplň:* vyhledávání nových obchodních příležitostí * komunikace se stávajícími klienty * analýza trhu a možností potencionálního rozvoje společnosti
Požadujeme:* min. SŠ vzdělání * praxi na obdobné pozici min. 3 roky * znalosti a zkušenosti v oblasti odpadového hospodářství velkou výhodou * komunikativní znalost NJ * reprezentativní vystupování a profesionální přístup
Nabízíme:* práci na HPP ve stabilní a prosperující společnosti * možnost podílet se na dalším rozvoji společnosti * pracovní poměr na dobu neurčitou * zajímavé finanční ohodnocení + provize * příspěvek na stravování * 13. plat * služební mobil a auto * možnost jazykového i odborného vzdělávání * flexibilní pracovní doba * firemní akce