Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Operátor výroby Olomouc

Ref. číslo:SV/W
Pracoviště:Olomouc
Pracovní náplň:Co vás čeká Obsluha strojů a výrobních zařízení (lisy, ohýbačky, odporové svářečky) Práce na montáži nebo na galvanovně Práce v třísměnném provozu Práce částečně vhodná i pro ženy
Požadujeme:Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Manuální zručnost Dobrý zdravotní stav Výhodou bude, pokud budete umět Vyučen v technickém oboru Samostatnost a pracovitost
Nabízíme:Výhodou bude, pokud budete umět Vyučen v technickém oboru Samostatnost a pracovitost Co vám můžeme nabídnout Mzda po zkušební době: 24.330 Kč Mzda po roce: 25.700 Kč Jaké benefity můžete čerpat: Nadstandardní mzdové ohodnocení; příplatky nad rámec zákoníku práce Náborový příspěvek ve výši 20.000Kč Dotované stravování v závodní jídelně (výběr ze 6-ti jídel) Kafeterie - on-line systém benefitů z oblasti zdraví, sportu, kultury a vzdělávání Po roce trvání pracovního poměru a smlouvě na dobu neurčitou:             25 dnů dovolené             příspěvek na penzijní připojištění             2x ročně bonus za dobré hospodaření společnosti (2 x až ½ měsíční mzdy) Možnost rozšiřování odborného vzdělávání Sportovní a kulturní firemní akce Autobusové zastávky přímo u firmy. V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.