PRAGMA - personální agentura Detailní výpis inzerátu

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Platform Architect

Platform Architect, nábor z celé ČR

Ref. číslo:LH.
Pracoviště:Olomouc nebo Brno
Pracovní náplň:Platform Architect je zodpovědný za vedení vývojářského týmu od počátku projektu až do jeho konce. Je zodpovědný za technický návrh, výběr technologií / komponentů a architektury podnikových aplikací. Radí / poskytuje konzultace ostatním vývojářským, technologickým či infrastrukturním týmům nebo analytikům na komplexních projektech během jejich celého životního cyklu. Zajišťuje guideliny, které jsou spolehlivé, škálovatelné, bezpečné a chytré, jednoduché k použití a vývoji. Vypracovává operační modely a modely nasazení s výběrem a definováním nástrojů pro monitoring a KPI.
Požadujeme:Dovednosti a znalosti – požadované: - Minimálně 7 let zkušeností ve vedení vývoje rozsáhlých webových aplikací - Technologie: NET, C#, Web Services (RESTful, SOAP atd.), SQLServer, Oracle - Zkušenost s řízením výkonnosti a vysoce dostupnými scénáři Dovednosti a znalosti – žádoucí: - Znalost agilních a interaktivních metodologií jako SCRUM, KANBAN - Zkušenost s MS Azure, NoSQL memory catching (redis), ORM (NHibernate, Glass Mapper), IoC (Windsor Castle), Enterprise CMS (SiteCore) - Relační databáze (MS SQL Server, PL/SQL) - Zkušenost s modelováním a obchodní systémovou analýzou (Enterprise Architect) - Zkušenost se systémy pro správu webových obsahů - Zkušenost s ERP systémy v oblasti CRM - Bývalé zkušenosti s vývojem klientských aplikací jsou výhodou Kvalifikace a Zkušenosti - Vysokoškolské vzdělání v oblasti informačních technologií, softwarového inženýrství, statistiky, matematiky a podobných oborů - Minimálně 7 let zkušeností v IT průmyslu - Minimálně 5 let zkušeností na pozici senior developer v .NET vývoji - Anglický jazyk (slovem i písmem) na úrovni B1
Nabízíme:- 40 000 - 100 000 Kč/měsíc - Roční bonus závislý jak na individuálním výkonu, tak na výkonu společnosti (až dvě výplaty navíc) - Přesidlovací balíček (pokud přicházíte do Olomouce ze zahraničí) - Plně placené obědy, kancelářské občerstvení - Silné vyvážení pracovního/osobního života, flexibilní pracovní doba - 5 týdnů placené dovolené - 4 dny „sick days“ za rok (bez potřeby doložení extra dokumentů o vašem stavu) - Služební telefon s příspěvkem na tarif (dostupný i pro rodinné příslušníky). - Team-buildingové aktivity. - Školení o společnosti, systémové architektuře a technologiích - Pozice v mezinárodním prostředí s neformální a přátelskou atmosférou. - Příležitost ke krátkodobé stáží (například v Číně, Švédsku, Rusku) - Práce v atraktivním historickém univerzitním městě zapsaném na seznamu UNESCO. - Užívání si aktivního životního stylu v klidném prostředí.

PRAGMA personální agentura s.r.o., tř. Kosmonautů 8, Olomouc

Tel. 587 433 412

olomouc@e-pragma.cz | www.e-pragma.cz