Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: - servírky/číšníci - recepční se znalostí ruského jazyka - noční recepční - obsluha baru - pokladní - pokojské - uklízeči/uklízečky - plavčíci - kuchaři, šéfkuchaři - pomocníci do kuchyně

Práce v luxusním hotelu v zahraničí - Kypr

Ref. číslo:SV/K
Pracoviště:Kypr
Pracovní náplň:- servírky/číšníci - recepční se znalostí ruského jazyka - noční recepční - obsluha baru - pokladní - pokojské - uklízeči/uklízečky - plavčíci - kuchaři, šéfkuchaři - pomocníci do kuchyně
Požadujeme:Požadujeme: - základní znalost anglického jazyka - pracovitost, samostatnost
Nabízíme:Nabízíme: - dobré platové podmínky - ubytování zdarma - wifi zdarma - strava na pracovišti - měsíční karta na autobus zdarma - sociální a zdravotní pojištění dle kyperského zákona - zaškolení - sociální + zdravotní pojištění V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.