Jste absolvent VŠ/SŠ informatické obory a máte zájem programovat, vyvíjet a podílet se na tvorbě IS dynamicky rostoucí SW společnosti? Potom je tahle práce přímo pro Vás! Aktuálně obsazujeme pozici: Programátor IS - vhodné pro absolventy

Programátor IS - vhodné pro absolventy

Ref. číslo:J16714
Pracoviště:Olomoucký kraj
Pracovní náplň:* zakázkové programování a vývoj nových řešení IS * spolupráce při implementaci * vylaďování a úpravy dle přání zákazníka * komunikace se zákazníkem
Požadujeme:* VŠ/SŠ informatika, informační technologie * znalost různých programovacích jazyků * znalost programovacího jazyka SQL podmínkou * znalost MS SQL Server nebo Sybase výhodou * ŘP sk. B * analytické a tvůrčí schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, komunikativnost
Nabízíme:* atraktivní práce v mladém dynamickém kolektivu ve vývoji s nejnovějšími informačními technologiemi * odborný růst v oblasti IT a firemních procesů * odpovídající pracovní a platové podmínky + další benefity