Baví Vás tvořit něco nového a používal/a jste někdy systém Eplan? Máte vzdělání v oblasti elektro a praxi v projektování např. automatizovaných linek? Umíte hovořit anglickým či německým jazykem? Stabilní a perspektivní mezinárodní společnost působící v oblasti logistických a skladovacích systémů hledá vhodného kandidáta na pozici: Projektant v Eplan

Projektant v Eplan

Ref. číslo:J27915
Pracoviště:okr. Přerov
Pracovní náplň:* spolupráce na vývoji nových produktů v oblasti logistiky * vývoj testovacích přípravků jako podpora výroby stávajících i nových produktů * tvorba výkresové dokumentace * komunikace s dodavateli
Požadujeme:* VŠ/SŠ vzdělání v oboru elektrotechnickém * komunikativní znalost NJ nebo AJ * praxe odpovídající požadavkům vyhl. 50/§10 * znalost systému Eplan Electric P8 * praxi v projektování jednoúčelových strojů případně automatizovaných výrobních linek řízených PLC (zkušenosti se systémy Bernecker Reiner a Siemens výhodou) * znalost práce s databázemi
Nabízíme:* motivující finanční ohodnocení * dlouhodobou pracovní jistotu a profesní růst v rámci koncernu * zajímavou práci v mladém kolektivu * 25 dní dovolené * dotované stravování * příspěvek na dopravu do zaměstnání * nástupní bonus * výhodné tarify pro zaměstnance * pružná pracovní doba * možnost využití služeb firemní školky