Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti potravinářství, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Provozní zámečník

Provozní zámečník

Ref. číslo:J38317
Pracoviště:okr. Přerov
Pracovní náplň:* práce na výrobních technologiích v cukrovaru a případné operativní řešení závad * průběžná strojně - technologická údržba výrobních zařízení
Požadujeme:* SOU strojní * orientace na technickou oblast * svářečský či vazačský průkaz výhodou * řidičské oprávnění na VZV výhodou * manuální zručnost a dobrý zdravotní stav
Nabízíme:* dlouhodobou stabilní práci v provozu zavedené potravinářské společnosti * odpovídající finanční ohodnocení * ranní provoz, v době podzim/zima nepřetržitý provoz - nadprůměrné výdělky * závodní stravování V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.