PRAGMA - personální agentura Detailní výpis inzerátu

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Quality Assurance Analyst

QA Analytik, nábor z celé ČR

Ref. číslo:LH.
Pracoviště:Olomouc nebo Brno
Pracovní náplň:The QA Analytik je zodpovědný za definování, vytváření a plánování testovacích aktivit (design testu, hlavní / testovací plán) jako člen týmu softwarového vývoje, a to především v oblasti prodejních systémů. QA Analytik úzce spolupracuje s vývojáři, stejně jako se Solution Experty na řešení chybových hlášení.
Požadujeme:Praktické / Technické Dovednosti & Znalosti - Zkušenost / znalost nejběžnějších metodologií životního cyklu vývojového softwaru - Zkušenost s nástroji pro správu defektů a řízení testování (znalost TFS je výhodou) - Znalost IT technologií (HW, Windows architektura, IP sítě) - Schopnost porozumět C# nebo Java jazyku, zkušenost s SQL jazykem - Zkušenost s automatizovaným testováním je výhodou. Kompetence - Vynikající dovednost v analytickém řešení problémů - Prezentování a sdělování informací - Práce s lidmi - Doručování výsledků a setkání se s očekáváním zákazníků Kvalifikace a Zkušenosti - Minimálně 2 roky zkušenosti s test analýzou / testovým designem (scénáři) - Anglický jazyk (slovem i písmem) na úrovni B1
Nabízíme:- kontrakt 3 500 - 4 500 Kč/MD Roční bonus závislý jak na individuálním výkonu, tak na výkonu společnosti (až dvě výplaty navíc) - Přesidlovací balíček (pokud přicházíte do Olomouce ze zahraničí) - Plně placené obědy, kancelářské občerstvení - Silné vyvážení pracovního/osobního života, flexibilní pracovní doba - 5 týdnů placené dovolené - 4 dny „sick days“ za rok (bez potřeby doložení extra dokumentů o vašem stavu) - Služební telefon s příspěvkem na tarif (dostupný i pro rodinné příslušníky). - Team-buildingové aktivity. - Školení o společnosti, systémové architektuře a technologiích - Pozice v mezinárodním prostředí s neformální a přátelskou atmosférou. - Příležitost ke krátkodobé stáží (například v Číně, Švédsku, Rusku) - Práce v atraktivním historickém univerzitním městě zapsaném na seznamu UNESCO. - Užívání si aktivního životního stylu v klidném prostředí.

PRAGMA personální agentura s.r.o., tř. Kosmonautů 8, Olomouc

Tel. 587 433 412

olomouc@e-pragma.cz | www.e-pragma.cz