Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Quality Manager Olomouc

Quality Manager Olomouc

Ref. číslo:SV/W
Pracoviště:Olomouc
Pracovní náplň:Iniciuje, plánuje a rozvíjí procesy a projekty zaměřené na definování a implementaci postupů zajišťování kvality v rámci výrobních operací v souladu se zásadami, standardy a směrnicemi společnosti. Zajišťuje celkovou kontrolu kvality procesů, surovin a produktů v souladu se zákonnými a průmyslovými normami.
Požadujeme:Požadujeme: VŠ Praxe na obdobné pozici Praxe ve výrobě, strijírenství AJ nebo NJ
Nabízíme:Nabízíme: práci v příjemném pracovním prostředí v zázemí stabilní výrobní společnosti odpovídající platové ohodnocení podpora v profesním růstu systém firemních benefitů možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu 25 dní dovolené dotovaná strava, výběr 6 druhů příspěvek na penzijní připojištění 13. a 14. plat/po roce práce firemní akce nástup možný ihned V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997