Máte praxi v oblasti účetnictví? Mluvíte německy nebo anglicky a vítáte každodenní komunikaci v cizím jazyce? Jste schopen/na pracovat efektivně a samostatně? Pokud ano, potom využijte svou příležitost a pošlete nám svůj životopis! Spojíme se s Vámi a probereme potřebné detaily.

Samostatná/ý účetní

Ref. číslo:J32016
Pracoviště:okr. Olomouc
Pracovní náplň:* samostatné vedení účetnictví menší společnosti * účtování v rámci všeobecného účetnictví dle platných zákonů, znalost daňové a účetní problematiky * zaúčtování a práce s doklady, kontrola formální a věcné správnosti dokladů * evidence došlých faktur, vystavování faktur * evidence majetku společnosti, odpisy, účtování skladů * vedení personální a mzdové agendy, zpracování mezd * příprava pravidelných uzávěrek a reporting vrcholovému managementu * zpracování DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, hlášení intrastat * příprava účetní závěrky a podkladů pro zpracování daňového přiznání k DPPO * komunikace a spolupráce s externími subjekty(např. auditor, banka, finanční úřad) * administrativa
Požadujeme:* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru * praxe v oboru minimálně 5 let - schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně * znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (nebo také AJ) - pravidelné reporty do zahraničí * spolehlivost, pečlivost, samostatnost * příjemné vystupování
Nabízíme:* práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní zahraniční společnosti * pracovní smlouva na dobu neurčitou * postupný adaptační proces * možnost jazykového vzdělávání * příspěvek na stravování * 13. plat * pružná pracovní doba - standard 7:30 - 15:30, ale možnost úpravy dle potřeb * firemní akce * nástup možný ihned