Jste samostatně uvažující, komunikativní a zodpovědná osobnost? Máte zkušenosti s implementací ERP systémů? Znáte SQL databáze? Rád/a kombinujete svou práci s řízením vozidla? Pro našeho klienta, zkušenou společnost v oblasti IT, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Senior Konzultant ERP - odbyt/výroba

Ref. číslo:J7714
Pracoviště:okr. Přerov
Pracovní náplň:* zodpovědnost za implementaci ERP - modul výroba nebo modul odbyt * schopnost analyzovat potřeby zákazníka, tvorba a návrh řešení dle požadavků zákazníka * implementace u zákazníků * vzdělávání, podpora a školení uživatelů * zodpovědnost za péči o klienta a servisní podpora
Požadujeme:* VŠ / SŠ zaměření logistika a management/ekonomika podniku/informatika s aplikací na ekonomiku * nutná znalost výrobních procesů nebo znalost odbytu a skladového hospodářství * praxe v oblasti implementace ERP výhodou * zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců vítána * znalost databází SQL výhodou * analytické myšlení a schopnost učit se nové věci * výborné komunikační a prezentační dovednosti * ŘP sk. B
Nabízíme:* práce v moderní IT společnosti * seberealizace a motivující finanční ohodnocení * práce na zajímavých projektech pro významné klienty * další vzdělávání v oblasti informačních technologií a firemních procesů