Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Seřizovač

Seřizovač

Ref. číslo:LH.
Pracoviště:Rychvald
Pracovní náplň:je zodpovědný za seřízení a správný chod jednotlivých strojních zařízení - montážní linky pečuje o bezvadný stav a čistotu jednotlivých nástrojů a nářadí, zodpovídá za jejich správné, bezpečné a přehledné uložení kontroluje kvalitu vyráběných dílců v průběhu celé směny dle plánu kontrol, reaguje na případné závady kontroluje úplnost a správnost předepsané dokumentace na jednotlivých pracovištích a je zodpovědný za dodržování výrobních technologií spolupracuje s pracovníky podpůrných týmů na opravách a údržbě zařízení, s technologií a kvalitou
Požadujeme:OU/SŠ vzdělání technického směru praxi na pozici seřizovače alespoň 1 rok zkušenosti z automotive výhodou zkušenosti z výrobních linek s robotickými pracovišti výhodou orientaci v technické dokumentaci zodpovědný přístup k plnění pracovních úkolů ochotu pracovat ve směnném provozu samostatné rozhodování znalost práce na PC základní znalosti programu SAP výhodou zkušenosti s nástroji štíhlé výroby SMED/RVN, 5S, Kaizen výhodou
Nabízíme:zajímavou práci na závodě světelné techniky v Rychvaldu motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění) možnost odborného a kariérního růstu