Pro našeho klienta, stabilní českou společnost, působící v oblasti elektronických systémů, hledáme posilu týmu na pozici:

Servisní technik

Ref. číslo:J39917
Pracoviště:okr. Kroměříž
Pracovní náplň:● řešení požadavků na servis HW ● SW podpora ● technická podpora produktů - help desk ● instalace a servis zařízení u zákazníků ● interní testování výrobků a nových zařízení
Požadujeme:● min. SŠ vzdělání (ideálně technického směru, elektro) ● praxe na obdobné pozici vítána (není nutností) ● zručnost a technické myšlení ● znalost práce na PC ● řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) ● samostatnost, časová flexibilita ● odpovědnost, aktivní přístup k práci, komunikativnost ● ochotu učit se novým věcem ● psychická odolnost a asertivita
Nabízíme:● hlavní pracovní poměr v zavedené české společnosti ● práci v mladém kolektivu ● zázemí stabilní společnosti v perspektivním oboru ● možný kariérní postup ● SIM i k soukromým účelům, služební notebook ● sick days, firemní akce, roční prémie, stravenky ● možnost zapůjčení služebního vozu k soukromým účelům ● pozice je vhodná i pro absolventy