Moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející SW nadnárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: Solution Expert BI

Solution Expert BI

Ref. číslo:J31416
Pracoviště:okr. Olomouc
Pracovní náplň:* diskutuje požadavky na řešení a převádí je do funkčních a nefunkčních specifikacích * podporuje rozvoj a zavádění systémových řešení s interními vývojáři softwaru, prodejci a klíčovými uživateli * design dat a informačních zdrojů a jejich správa * koordinace IT a podnikových zdrojů * provádění přenosu dat * funguje jako primární kontakt pro případné dotazy související s tím, jak systémy, zprávy a datové toky fungují
Požadujeme:* VŠ vzdělání v oboru Informatika, Ekonomie, Matematika nebo podobně * datová analýza (SQL Queries) * znalost technik datového modelování * výborné analytické schopnosti * prozákaznický přístup * znalost nástrojů: IBM Cognos, Microsoft Power BI a jiných * komunikativní znalost anglického jazyka
Nabízíme:* práci v moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti * příjemné a moderní pracovní prostředí * příjemný kolektiv aktivních a stále se rozvíjejících lidí * motivující finanční ohodnocení nadstandardní balíček firemních benefitů: * 5 týdnů dovolené, 4 sickdays * flexibilní pracovní doba, v některých případech možnost home office * roční bonus dle hospodářských výsledků společnosti * plně hrazené obědy, občerstvení na pracovišti * mobilní tarif hrazený společností (i pro členy rodiny) * několik produktů společnosti v pravidelných intervalech zdarma