Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Správce sítě - Junior

Správce sítě - Junior

Ref. číslo:SV/K
Pracoviště:Přerov
Pracovní náplň:Náplň práce: Budeš každodenní technickou podporou svých kolegů, a to v oblasti software i hardware. Budeš administrovat sítě LAN/WAN a serverové farmy. Konkrétně to znamená: práci se základními síťovými protokoly, zajišťování fungování a bezpečnosti Wi-Fi sítí adresaci sítí, routování a správa firewall práci na antivirových a antispamových řešeních správu Windows Server správu Active Directory správu uživatelských stanic (Windows 10) a firemních záloh kontrolu dohledového centra správu a konfiguraci VPN (MS a Cisco) správu Linux na základní úrovni
Požadujeme:Co očekáváme: - základní znalost síťového prostředí a síťových protokolů - základní znalost desktopových operačních systémů (Windows 7/8/10) - základní znalost MS Office - základní znalost Microsoft Windows Server 2012R2 a novější - znalost MS AD je velkou výhodou - základní znalost OS Linux 2 / 2 - pasivní znalost AJ (pro čtení technických manuálů) - časovou přizpůsobivost - samostatnost, vědomí odpovědnosti a proaktivitu při řešení situací - vůli a chuť postupně si rozšiřovat znalosti v oboru - minimálně vzdělání na úrovni SOŠ s maturitou - aktivního řidiče s řidičským průkazem sk. B
Nabízíme:Nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti s rozmanitým portfoliem zákazníků prostor pro získávání nových zkušeností a znalostí přátelský kolektiv a kolegy, kteří Ti pomohou během zaškolení, při dalším rozvoji profesní rozvoj spoustu benefitů pracovní pozice je vhodná pro absolventy bez praxe pracovní pozice je vhodná pro OZP (omezení: schody)