Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Svářeč

Svářeč Olomouc

Ref. číslo:SV/W
Pracoviště:Olomouc
Pracovní náplň:Náplň práce: • Svařování drátěných polotovarů, plechů, profilů a trubek • Třísměnný provoz • Nástup možný ihned
Požadujeme:Požadujeme: • Vyučení ve strojírenském oboru (není podmínkou) • Svářečský průkaz (CO2) v případě oprávnění na elektřinu /plyn/ možnost zaučení • Zručnost, samostatnost a spolehlivost • Dobrý zdravotní stav • Praxe ve svařování tenkostěnných profilů - výhodou
Nabízíme:Nabízíme: • Plat vždy k 10. Měsíci • Náborový příspěvek • Třísměnný provoz • Příplatek za noční 25Kč/ hod. • Dotované stravování - výběr ze 6 jídel • Bonus za zlepšovací nápad • Příspěvek na penzijní pojištění/ po roce práce • 25 dnů dovolené/ / po roce práce • 13. a 14.plat// po roce práce • Firemní akce, pronájem sportovišť • Průměrná mzda po zkušební době: 26.600 Kč • Průměrná mzda po roce: 28.100 Kč Autobusové zastávky přímo u firmy. V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.